Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

homevideo.cba.pl: Nowoczesne rozwiązania audiowizualne w Twoim domu

  • zwiększ rozmiar czcionki
  • Default font size
  • zmniejsz czcionkę
michafary8541

michafary8541

Zabezpieczenie swojego mienia


Rejestrator IP jest najlepszym i najopłacalniejszym rozwinięciem technologii monitoringu przemysłowego. Rejestratory cyfrowe pracują w sieciach TCP/IP z kamerami IP w trybie pentaplex pozwalającym na odbieranie obrazu w czasie rzeczywistym z kilku kamer równocześnie. Wspomniane rejestratory są wyjątkowo wydajne pod względem kompresji danych dzięki użyciu kodeka H.264 bez zbytniego utracie na jakości obrazu. Kodek H.264 pozwala na redukcję rozmiaru danych nawet o 90% co przekłada się na możliwość znacznie dłuższego czasu nagrywania przez kamery. Dla sieci działającej na kliku kamerach megapikselowych, rejestrator IP jest praktycznie nieoceniony. W sprawie rejestratorów cyfrowych trudno o jakiekolwiek negatywy. Pozwalają obsługiwać wiele kamer równocześnie, kompresują otrzymywane materiały oraz bez komplikacji można je zainstalować do istniejącej sieci, a obsługa systemu rejestratora jest równie prosta i otwarta na konfigurację.
Na dodatek można zainwestować w akcesoria do rejestratorów, które pozwolą w pełni ustawić rejestrator pod swoje preferencje. Stosunkowo niskim kosztem użytkownik jest w stanie przebudować rejestrator w prywatne centrum dowodzenia.
http://alarming.pl

Adres witryny: http://ow.ly/7yJD302IVcX

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.